Войти


Работаем в:
Винницкая область
Волынская область
Житомирская область
Закарпатская область
Ивано-Франковская область
Киевская область
Показать все
Оставить отзыв Консультация
О компании

 

Delfin Sp. z O.O. (Польща) є одним із європейських лідерів у виробництві систем очищення стічних вод.

Від початку своєї діяльності в 1993 році компанія фокусується на питаннях охорони навколишнього природного середовища і водних ресурсів. Основу діяльності закладено в співпраці з французькою групою SEBICO – найбільшим виробником систем очистки побутових стічних вод в Європі.

Протягом багатьох років, Delfin Sp. z O.O. послідовно реалізує стратегію постачання обладнання високої якості з високоякісного поліетилену, що стало можливим завдяки інвестиціям в сучасне виробниче обладнання і нові технології ротаційного формування. Компанія володіє власною дослідницькою лабораторією і випробувальним стендом для аналізу стічних вод і контролю процесів очищення.

Наші виробничі потужності дозволяють постачати  Клієнтам стандартні вироби, а також вироби виконані за спецзамовленням.

Вироблене обладнання піддається спочатку внутрішнім випробуванням, а потім тестам, які проводить акредитована дослідницька установа – Інститут Будівельних Технологій (Варшава), під кутом ефективності очищення, водонепроникності, витривалості, довговічності і реакції на вогонь. Позитивні результати досліджень гарантують виконання вимог європейських норм PN-EN 12566-1+A1:2006 та PN-EN 12566-3+A2:2013.